O MNIE

Jestem Marysia, a TKANKI to sklep, który założyłam w marcu 2020 roku. Moja przygoda z szyciem zaczęła się jednak trochę wcześniej, gdy byłam w gimnazjum. Dostałam wtedy od Babci maszynę do szycia Łucznik i zaczęłam tworzyć – z jej pomocą –  swoje pierwsze torby. Parę lat później, na początku liceum, terminowałam u krawcowej z mojego rodzinnego miasta, która zajmowała się szyciem na miarę i udzieliła mi wielu praktycznych wskazówek. Znajomi zaczęli kupować u mnie różne akcesoria, a ja poczułam, że to droga, którą chcę podążać w najbliższych latach. Obecnie wynajmuję lokal w Warszawie, który służy mi jako pracownia, miejsce, gdzie mogę Was zaprosić. Jest to przestrzeń, gdzie możecie wybrać na żywo projekt swojej nerki czy odebrać zamówienie.

JAK DZIAŁAM?

Tkaniny do Waszych produktów odzyskuję z ubrań lub tkanin znalezionych w second-handach. Staram się wybierać te naturalne – len, wełna i bawełna. Używam również niepotrzebnych próbników tkanin tapicerskich. Dlatego jeżeli zalegają Ci w szafie niepotrzebne, a wciąż ciekawe ubrania, to napisz, chętnie nadam im drugie życie. Plamy i dziury to dla mnie wyzwanie, a nie przeszkoda! Nici, karabińczyki, paski i suwaki pochodzą z różnych źródeł – wybieram produkty głównie producentów z Czech, Włoch, Polski. 

ROZWÓJ

Obecnie współpracuję z krawcową, która pomaga szyć mi produkty dostępne na stronie. Rozwijam się i marzę o wielkich rzeczach, a mając tak ogromne wsparcie od Was- najlepszych na Świecie Klientów wiem, że to jest możliwe! Jednym zdaniem; chcę nauczyć się i spróbować wszystkiego, a przynajmniej jak najwięcej!