ZWROTY

Produkty zakupione w sklepie podlegają możliwości zwrotu w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia paczki do Klienta. W celu zwrócenia produktu należy wydrukować i wypełnić formularz zwrotu, a następnie dołączyć go do zwracanej paczki, wraz z dowodem zakupu, czyli paragonem. Formularz zwrotu i paragon fiskalny w zwracanym zamówieniu są obowiązkowe. Produkt zwracany nie może być używany, nie może nosić na sobie jakichkolwiek zmian i śladów świadczących o użytkowaniu. Środki za zwrócony produkt zwracamy do 7 dni od otrzymania przez nas zwracanego zamówienia. Koszt wysyłki zwrotu pokrywa Kupujący.

Zamówienia indywidualnie nie podlegają zwrotom.

Zwroty można wysyłać na adres: TKANKI Maria Węgrzyn, lokal od ulicy z napisem „TKANKI”, ul. Żelazna 43A, 00-836 Warszawa; adres mailowy: tkanki.kontakt@gmail.com; telefon +48 572 497926 lub do paczkomatu InPost przez formularz Szybkich Zwrotów w cenie 10zł.

SZYBKIE ZWROTY INPOST

Koszt wysyłki zwrotu leży po stronie Kupującego. Aby dokonać zwrotu za pośrednictwem paczkomatu Inpost wystarczy wybrać sklep TKANKI na stronie szybkiezwroty.pl/pl i uzupełnić dane dotyczące zwracanego zamówienia. Możliwość szybkiego zwrotu działa tylko przez 14 dni od otrzymania produktu. Po zarejestrowaniu zwrotu na stronie, otrzymasz potwierdzenie dokonania zwrotu na podany adres e-mail. Kwota 10zł za zwrot za pośrednictwem Szybkich Zwrotów zostanie odliczona od zwracanych Klientowi pieniędzy. Pamiętaj, żeby do zwracanej paczki dołączyć formularz zwrotu. Dołączenie formularza zwrotu jest obowiązkowe.

REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najlepszej jakości. Koniecznie zapoznaj się z instrukcją, jak dbać o o nasze produkty. Przestrzegaj jej i dbaj o rzeczy tak, żeby służyły Ci jak najdłużej. Tkankowe rzeczy objęte są 12 miesięczną gwarancją. Jeżeli podczas użytkowania stwierdzisz wadę produktu, nie używaj zepsutego produktu. Wypełnij formularz reklamacyjny (jest to obowiązkowe), dokładnie opróżnij i wyczyść produkt, wraz z dowodem zakupu, a następnie odeślij produkt na adres TKANKI Maria Węgrzyn, lokal od ulicy z napisem „TKANKI”, ul. Żelazna 43A, 00-836 Warszawa, lub do paczkomatu WAW157AP; adres mailowy: tkanki.kontakt@gmail.com; telefon +48 572497926. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszty wysyłki. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Reklamacje wysłanie bez formularza, produkty zapiaszczone/zakurzone/nieopróżnione nie będą rozpatrywane.