ZWROTY

Produkty zakupione w sklepie podlegają możliwości zwrotu w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia paczki do Klienta. W celu zwrócenia produktu należy wypełnić formularz zwrotu, a następnie zwrócić paczkę, wraz z dowodem zakupu, czyli paragonem. Produkt zwracany nie może być używany, nie może nosić na sobie jakichkolwiek zmian i śladów świadczących o użytkowaniu. Środki za zwrócony produkt zwracamy do 7 dni od otrzymania przez nas zwracanego zamówienia. Koszt wysyłki zwrotu pokrywa Kupujący.

Zamówienia indywidualnie nie podlegają zwrotom.

Adres do zwrotów:

TKANKI Maria Węgrzyn, ul. Żelazna 43A, 00-836 Warszawa, tkanki.kontakt@gmail.com, telefon +48 572 497926.

[BANER-WZ]

REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najlepszej jakości. Koniecznie zapoznaj się z instrukcją, jak dbać o o nasze produkty. Przestrzegaj jej i dbaj o rzeczy tak, żeby służyły Ci jak najdłużej. Tkankowe rzeczy objęte są 12 miesięczną gwarancją. Jeżeli podczas użytkowania stwierdzisz wadę produktu, nie używaj zepsutego produktu. 

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – omówimy szczegóły reklamowanej rzeczy i zaproponujemy rozwiązanie.

 Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o szacunek do naszej pracy i poświęcenie chwili na wyczyszczenie nerki z zawartości, kurzu czy piasku. 

Po minionym okresie gwarancji oferujemy możliwość odpłatej wymiany wybranych części.