WYSYŁKA

Nasze produkty wysyłamy przewoźnikiem InPost, w ramach którego dostępne są usługi:

– paczkomat, w cenie 13zł/przesyłka

– kurier, w cenie 17zł/przesyłka

Istnieje również możliwość wysyłki listem poleconym na terenie Unii Europejskiej przewoźnikiem Poczty Polskiej, w cenie 22zł.

W tym celu należy w uwagach do zamówienia wpisać zagraniczny adres wysyłki.

Każdy produkt jest zapakowany w bibułę i tekturowy karton. Pakujemy minimalistycznie, dzięki czemu redukujemy ilość śmieci do minimum. Zachęcamy do ponownego wykorzystania kartonów. Jako firma odprowadzamy również wszelkie opłaty do BDO za wprowadzanie do obiegu opakowań i etykiet wysyłkowych.

ZMIANA ADRESU DOSTAWY

Jeżeli chcesz zmieniać adres dostawy zamówienia, to pilnie skontaktuj się z nami mailowo. Jeżeli Twoje zamówienie nie zostało już przez nas nadane, to jak najbardziej jest to możliwe.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.

Przykładowo: Jeżeli zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w piątek, to zostanie nadane najpóźniej do środy włącznie.

Jeżeli zależy Ci na pilnej wysyłce, daj nam znać mailowo, postaramy się, żeby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

ODBIORY OSOBISTE

Zapraszamy do odbierania opłaconych zamówień osobiście, w naszej pracowni, która mieści się w lokalu przy ul. Żelaznej 43A w Warszawie.

Wejście znajduje się od ulicy, w ciągu innych lokali użytkowych. 

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu odbioru zamówienia. Można to zrobić mailowo lub telefonicznie. Pracujemy w nieregularnych godzinach i może się zdarzyć tak, że Twoje zamówienie nie będzie gotowe do odbioru lub nie zastaniesz nikogo w pracowni.

Nie przyjmujemy płatności gotówkowych, za zamówienie można zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym lub za pomocą płatności Przelewy24.